Kendi İntronu Kendin Yapmaya Ne Dersin?

Kendi intronu kendin yap. Bu biraz kulağa saçma geliyor nasıl yaparım? o kadar kolay mı? ama ne biliyim hiç çizim yada animasyon bilgim yok ki! dediğinizi duyar gibiyim. Benimde kendi intromu kendim yaptığım bir program var.

Nereden yapacağım?

Evet hiç bir program indirmeye yada kurulum yapmaya gerek yok gerekli olan malzemeler https://panzoid.com/ sitesi ve introsunu yapmak istediğiniz bir marka örneğin; 3dcim.com gibi. Bu 2 seçeneği sağladıktan sonra yapmamız gerekenler artık çok basit.

Nasıl yapılır?

1)https://panzoid.com/ adresine giriş yapın.

2) Gözünüze hoş gelen bir introyu tıklayın.

3)Maviyle işaretlediğim alan içindeki Open in Clipmaker butona basın.

4)Aşağıdaki alanlardan introyu seçtikten sonra bizi ilgilendiren 2 ve 6 nolu alanalar gerisi ayrıntıya giriyor isterseniz biraz kurcalayarak 5 nolu alandan müzik değişikliği yapabilirsiniz. Ama biz şimdilik 2 ve 6 alanlarına bakacağız.

5)2 nolu butona tıklıyoruz ve yukarıda name yazan alanı buluyoruz oradan introsunu yapmak istediğimiz kelimeyi yazıyoruz. Bir kere alttaki alana tıkladığımızda sağ tarafta yazdığımız yazı gözükecektir.

6)Tamamdır intromuz hazır artık 6 nolu butona tıklayarak indirme yapabiliriz artık ben .webm uznantılı indirdim çok fazla indirme seçeneği yok isterseniz indirdikten sonra başka programlarda dönüştürebilirsiniz ama bu haliylede heryerde kullanabilirsiniz.

Programın avantajları çok fazla hazır intronun bulunması, hiç bir program indirme ve kurmadan her yerde istedigimiz introyu yapabiliyor olmamız, kullanımı kolay olması, sade tasarımı ve neyin nerde yapılacagı belli olması ve tabikide ücretsiz olası. YORUM BIRAKMAYI UNUTMAYALIM DOSTLAR

Benim intromda burada 

Esenle kalın.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir