Senin Her İki Elindede Bu Harf Varsa Büyük Bir Lider Olabilirsin.

Geleceklerinin ellerinde bulunan basit çizgilerle tahmin edilemeyeceğini düşündükleri için günümüzde pek çok insan el falına inanmıyor.

Bu batıl bir inanç değil çünkü eski zamanlarda büyük işler başarmış ve unutulmamış kişilerin her iki elindede X harfi olduğu araştırmalar sonucu bulunmuş.

Örnek olarak  Büyük İskender elinde X harfi olan kişilerdendir.

Büyük İskender’in en büyük liderlerden biri olacağı düşünülmüş. Çünkü her iki elindede X harfine bulunuyordu.

Rusya STI Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma neticesi fark edildi ki avucunda X harfi barındıran kişiler değişik özelliklere sahip.

Rusya STI Üniversitesi'nde yapılan bir araştırma sonucu fark edildi ki avucunda X harfi barındıran kişiler farklı özelliklere sahip.

Rusya’daki STI Üniversitesi “X Palm Mystery and Spirit
Science Formula” isimli yazılarında, avucunda X harfi barındıran kişilerin şimdiye kadar hep fevkalade işler muvaffak olduğundan ve insanlığın yalnızca %3’ünün buna sahip olduğundan söz ediyor.

Elinde X harfi olan başka biri de Vladimir Putin.

Elinde X harfi barındıran bir diğer isim de Vladimir Putin.

Araştırmaya göre her iki avucunda X harfi bulunduran kişiler güçlü bir karaktere sahip oluyor.

 

Yapmak istedikleri şeyler zorlanmadan başara bilmeleride bunların içindedir.Kendileri için neyin iyi olup neyin iyi olmadığının bilincindedirler.Hiç bir pilan yapmadan hedeflerine başarabilirler.

İnsanları bir bakışta tanırlar denebilir. Onları kandırmak çok zordur.

Fiziken çok güçlü görüntüye sahip olmasalarda onlara bulaşmayın derim ne yapıp edip üstün gelmeyi başarırlar.İstediklerini elde etmek için her yolu denerler gerekirse hayatlarını yaşam tarzlarını değiştirirler.

Başka birilerinin hayatlarınada çok kolay şekilde müdahale edebilirler. Kimsede onlardan müdahale ettikleri için rahatsız olmazlar çünkü onların hayatlarını değiştirdiğini anlamazlar bile verdikleri kararların kendileri veriyormuş hissine kaptırırlar.

Sizinde elinizin içinde X harfi varsa sizde bu özelliklere sahip olabilirsiniz. Tabi bu bilim adamlarının kanısı bakarsanız çoğu insanın elinin içinde mutlaka X harfine rastlayabilirsiniz. Şahsen benim elimin içinde 15 den fazla var 🙂 ama bir Cumhurbaşkanı değilim. Tabi bunlara inanıp inanmamak sizin elinizde. İnandıysanız küçükten başlayın derim örnek olarak muhtarlık. 🙂

Esenle kalın.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir